TRAMIS

Prevádzka:

Staviteľská 1

831 04 Bratislava

 

Tel:

 

+421 2 44 88 27 93


e-mail: tramis@tramis.sk
web: www.tramis.sk
 

Reklamačný poriadok

Skriňové nadstavby TRAMIS SN

Skriňové nadstavby úžitkových a nákladných automobilov TRAMIS SN sú vyrábané v základných prevedeniach ako ľahké hliníkové, plywoodové a kombinované so shrňovateľnými plachtovými bokmi, prípadne strechou.


 

tnt-2008

Ľahké AL skriňové nadstavby

 

Ľahké hliníkové skriňové nadstavby sa vyrábajú prevažne z komponentov Cargovan, prípadne Aluvan, čím je zaručená dostupnosť náhradných dielov po celej Európe. Ich veľkou prednosťou je nízka hmotnosť a predovšetkým zabezpečujú suché prostredie vo vnútry nadstavby počas prepravy. Hliníkové plechy sú buď nytované alebo klemované.

 

korea-food

Plywoodové skriňové nadstavby

 

Plywoodové skriňové nadstavby sa vyznačujú predovšetkým svojou vysokou pevnosťou a hladkým povrchom z vonkajšej a j vnútornej strany. Steny sú z obojstranne laminovaných vodovzdorných preglejkových panelov hrúbky 14, 17, 20 a 24 mm. Hliníková strecha je vyrobená z jedného kusu plechu. Svojou pevnosťou sú predurčené napríklad pre prepravu v režime zásielkových služieb, prípadne pojazdných dielní a podobne. Povrch stien veľmi dobre odoláva mechanickému poškodeniu.

multiflex

 

Skriňové nadstavby so shrňovaním

 

Skriňové nadstavby kombinované s plachtovým shňovaním bočných stien sa používajú najčastejšie na rozvoz nápojov. Systém shrňovania je navrhnutý s hlavným cielom rýchlej a jednoduchej obsluhy v režime rozvozu tovaru s častou vykládkou. Pri shrňovaní strešnej konštrukcie je pri zachovaní suchého prostredia vo vnútry nadstavby možné nakladať žeriavom shora, čím si nadstavba nachádza širšie uplatnenie.

 

Dopytujte TRAMIS SN

Prevedenie *:
Dĺžka vonkajšia (mm) *:
Šírka vonkajšia (mm) *:
Výška vnútorná (mm) *:
Celková hmotnosť vozidla (kg) *:
Vnútorné olatenie:
Zadné čelo *:
Bočné dvere 900 mm *:
Svetlík v streche:
Firma *:
Telefón *:
e-mail:
Kontaktná osoba *:
Aký je výsledok  - *