TRAMIS

Prevádzka:

Staviteľská 1

831 04 Bratislava

 

Tel:

 

+421 2 44 88 27 93


e-mail: tramis@tramis.sk
web: www.tramis.sk
 

Reklamačný poriadok

Valníkové nadstavby Tramis VK

cuninka-1

Valníkové nadstavby Tramis VK sú vyrábané v mnohých prevedeniach, ktoré sú napasované na špecifiká jednotlivých druhov prepráv. Napríklad  preprava a rozvoz stavebného materiálu si vyžaduje robustný pomocný rám a vätšinou se jedná o valníkovú nadstavbu bez plachty s hydraulickou rukou.

 

stacho

 U valníkových nadstavieb v prevedení s plachtou sa často využívajú systémy pre snadnejšiu nakládku a vykládku ako napríklad shrňovanie plachty, ktoré je ponúkané v niekoľkých prevedeniach od celoshrňovania, cez shrňovanie bokov nadstavby až po 3-stranné shrňovanie v kombinácii so zdvihaním strechy pre maximálne využitie vnútornej výšky nadstavby. Ďalšou výbavou valníkových nadstavieb môžu byť napríklad zadné dvere, klapka s hydraulickou plošinou, roletové dvere atď.
 

horos1

 Samostanou skupinou sú valníkové nadstavby veľkoobjemové, ktoré si vyžadujú špeciálne prevedenie spodného rámu vozidla a najčastejšie sú dodávané ako súčasť riešenia celej súpravy, kde vätšinou ide o dodávku nadstavby na vozidlo, homologovaného spodného závesu s diaľkovým ovladaním spolu s homologovaným sklopným nárazníkom a prívesu s nadstavbou. Celá súprava je potom zosúladená ako prejazdná pre snadnú nakládku cez príves.

 

Dopytujte Tramis VK

Dĺžka (mm) *:
Šírka vonkajšia (mm) *:
Výška vnútorná (mm) *:
Prevedenie *:
Celková hmotnosť vozidla (kg) *:
Poznámky:
Firma *:
Telefón *:
e-mail *:
Kontaktná osoba *:
Dokážte, že ste človek! Vyriešte tento príklad  + *