TRAMIS

Prevádzka:

Staviteľská 1

831 04 Bratislava

 

Tel:

 

+421 2 44 88 27 93


e-mail: tramis@tramis.sk
web: www.tramis.sk
 

Reklamačný poriadok

Riešenie pre váš vozový park

horos

Firma Tramis začala so svojou činnosťou v roku 2001 s hlavným zameraním na predaj spojlerov a spacích kabín pre úžitkové a nákladné automobily všetkých značiek. Postupom času sa začala významne podielať na ich vývoji a výrobe a následne rozšírila svoju činnosť o výrobu valníkových a skriňových nadstavieb na nákladné a úžitkové automobily pre naplnenie pôvodnej myšlienky zabezpečiť kompletný servis pre predajcov nákladných automobilov, ako aj koncových zákazníkov.

freshfruit

Dnes je samozrejmosťou možnosť kompletného „oblečenia“ vozidla na jednom mieste bez potreby nákladných a časovo náročných prejazdov vozidla. V ponuke je veľký výber spojlerov, spacích kabín, slnečných clon, sveteľných rámp, nezávislé kúrenia a iné doplnky. Nadstavby sú vyrábané podľa individuálnych požiadaviek a potrieb zákazníka v prevedení valníkové, ľahké skriňové, ľahké izolované, FNA, alebo FRC.

cuninka

Hydraulické čelá a hydraulické ruky sú čoraz častejšie súčasťou dodávky spolu s nadstavbami. Na hydraulické ruky HIAB a hydraulické plošiny značiek Dhollandia, MBB Palfinger, Zepro a Bär poskytuje firma záručný i pozáručný servis rozšírený o asistenčnú službu Tramis asistenicia. Od roku 2005 je firma držiteľom certifikátu systému riadenia kvality ISO 9001, ktorý v roku 2008 úspešne obhájila.