Sme tu pre vás skoro 20 rokov !

Individuálne riešenia pre váš vozový park

Individuálne riešenia pre váš vozový park

Firma Tramis začala so svojou činnosťou v roku 2001 s hlavným zameraním na predaj spojlerov a spacích kabín pre úžitkové a nákladné automobily všetkých značiek. Postupom času sa začala významne podielať na ich vývoji a výrobe a následne rozšírila svoju činnosť o výrobu valníkových a skriňových nadstavieb na nákladné a úžitkové automobily pre naplnenie pôvodnej myšlienky zabezpečiť kompletný servis pre predajcov nákladných automobilov, ako aj koncových zákazníkov.

Dnes je samozrejmosťou možnosť kompletného „oblečenia“ vozidla na jednom mieste bez potreby nákladných a časovo náročných prejazdov vozidla. V ponuke je veľký výber spojlerov, spacích kabín, slnečných clon, sveteľných rámp, nezávislé kúrenia a iné doplnky. Nadstavby sú vyrábané podľa individuálnych požiadaviek a potrieb zákazníka v prevedení valníkové, ľahké skriňové, ľahké izolované, FNA, alebo FRC.

Hydraulické čelá a hydraulické ruky sú čoraz častejšie súčasťou dodávky spolu s nadstavbami. Na hydraulické ruky HIAB a hydraulické plošiny značiek Bär Cargolift, Dhollandia, MBB Palfinger a Zepro poskytuje firma záručný i pozáručný servis rozšírený o asistenčnú službu Tramis asistencia. Od roku 2005 je firma držiteľom certifikátu systému riadenia kvality ISO 9001, ktorý pravidelne obhajuje.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Informácie o použitých súboroch cookies na našej stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.