Skriňové nadstavby Tramis

Skriňové nadstavby TRAMIS SN

Skriňové nadstavby úžitkových a nákladných automobilov TRAMIS SN sú vyrábané v základných prevedeniach ako ľahké hliníkové, plywoodové a kombinované so shrňovateľnými plachtovými bokmi, prípadne strechou.


 

Ľahké AL skriňové nadstavby

Ľahké hliníkové skriňové nadstavby sa vyrábajú prevažne z komponentov Cargovan, prípadne Aluvan.  Týmto je zaručená dostupnosť náhradných dielov po celej Európe. Ich veľkou prednosťou je nízka hmotnosť a predovšetkým zabezpečujú suché prostredie vo vnútry nadstavby počas prepravy. Hliníkové plechy sú buď nitované alebo klemované.

Plywoodové skriňové nadstavby

Plywoodové skriňové nadstavby sa vyznačujú predovšetkým svojou vysokou pevnosťou a hladkým povrchom z vonkajšej aj vnútornej strany. Steny sú z obojstranne laminovaných vodovzdorných preglejkových panelov hrúbky 14, 17, 20 a 24 mm. Hliníková strecha je vyrobená z jedného kusu plechu. Svojou pevnosťou sú predurčené napríklad pre prepravu v režime zásielkových služieb, prípadne pojazdných dielní a podobne. Povrch stien veľmi dobre odoláva mechanickému poškodeniu.

 

Skriňové nadstavby so shrňovaním

Skriňové nadstavby kombinované s plachtovým zhňovaním bočných stien sa používajú najčastejšie na rozvoz nápojov. Systém zhrňovania je navrhnutý s hlavným cielom rýchlej a jednoduchej obsluhy v režime rozvozu tovaru s častou vykládkou. Pri zhrňovaní strešnej konštrukcie je pri zachovaní suchého prostredia vo vnútry nadstavby možné nakladať žeriavom zhora, čím si nadstavba nachádza širšie uplatnenie v doprave.

Dopytujte TRAMIS SN

Rozmery nadstavby

Vybavenie nadstavby

Bočné dvere 900 mm:

Zdvíhacia plošina:

Kontaktné informácie

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Informácie o použitých súboroch cookies na našej stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.