Nadstavby VAN

Van štandard

Van štandard

Dodávkové automobily si väčšinou vyžadujú pre ochranu stien a podlahy pred opotrebovaním a mechanickým poškodením počas prevádzky niekoľko úprav. Podľa požiadaviek zákazníka dovybavíme vozidlá podlahou z vodovzdornej impregnovanej preglejky s protišmykovou povrchovou úpravou. Existujúce uchytávacie oká môžu byť v preglejke zapustené, prípadne ostanú na povrchu novej podlahy. Kompletná podlaha je potom vytmelená MS polymérovým tmelom čo umožňuje snadné čistenie podlahy napríklad prúdom vody.

Steny vozidla je možné  ochránit obkladom po celej výške vrátane obkladu bočných i zadných dverí. Materiál obkladu sa volí podľa typu vozidla a požidaviek zákazníka.

Van chladiarenský

Van chladiarenský

 Pre prepravu potravín a niektorých tovarov je treba vybaviť vozidlo izoláciou a chladiacim agregátom pre dodržanie požadovaného teplotného režimu prepravovaného tovaru. Na doizolovanie sa používajú materiály so zdravotným atestom pre styk s potravinami.

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Informácie o použitých súboroch cookies na našej stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.