Valníkové nadstavby Tramis

Valníkové nadstavby Tramis VK

Valníkové nadstavby Tramis VK

Valníkové nadstavby Tramis VK sú vyrábané v mnohých prevedeniach.Tieto prevedenia sú napasované na špecifiká jednotlivých druhov prepráv. Príkladom je vozidlo určené na prepravu a rozvoz stavebného materiálu si vyžaduje robustný pomocný rám a väčšinou se jedná o valníkovú nadstavbu bez plachty s hydraulickou rukou.

 

U valníkových nadstavieb Tramis VK v prevedení s plachtou sa často využívajú systémy pre jednodušiu nakládku a vykládku tovaru. Typickým príkladom je zhrňovanie plachty, ktoré je ponúkané v niekoľkých prevedeniach od celozhrňovania, cez zhrňovanie bokov nadstavby až po 3-stranné zhrňovanie. V takých konfiguráciách naši partnery často volia prevedenie so zdvíhaním strechy nákladového priesotru. Toto riešenie naším partnerom ponúkne maximálne využitie vnútornej výšky nadstavby spojené s jednoduchším nakladaním a vykladaním tovaru. Výhodou je zefektívnenie prepravy daného vozidla nakoľko vozidlo ktoré stojí ... nezarába. Ďalšou výbavou valníkových nadstavieb môžu byť zadné dvere, klapka s hydraulickou plošinou, roletové dvere atď.
 

Samostanou skupinou sú valníkové nadstavby veľkoobjemové, ktoré si vyžadujú špeciálne prevedenie spodného rámu vozidla a najčastejšie sú dodávané ako súčasť riešenia celej súpravy, kde vätšinou ide o dodávku nadstavby na vozidlo, homologovaného spodného závesu s diaľkovým ovladaním spolu s homologovaným sklopným nárazníkom a prívesu s nadstavbou. Celá súprava je potom zosúladená ako prejazdná pre jednoduchú nakládku cez príves.

Chcem ponuku

Rozmery nadstavby

Vybavenie nadstavby

Zdvíhacia plošina:

Kontaktné informácie

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Informácie o použitých súboroch cookies na našej stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.